Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti cookies.
Používaním tohto webu s tým súhlasíte

Viac informácií Rozumiem

Vzorované košele a tuniky... Láska na prvý pohľad.

Kto by sa nechcel zahaliť do príjemnej a mäkučkej košele alebo tuniky...Vzorované tuniky, šaty i sukne sú hitom tohto roka. I z Vás sa môže stať jemná víla, ktorá zapôsobí svojím osobitým kúzlom. Tuniky navyše perfektne doplnia takmer akýkoľvek outfit.

Či už sa chystáte na pracovný pohovor, do divadla alebo napríklad si idete posedieť s priateľkami, tunika skvele doplní Váš outfit.Tuniky majú rôzne strihy, o väčšine z nich sa ale dá s úspechom tvrdiť, že pomáhajú ženskej postave. Krehkým ženám dodajú šmrnc a vizáž víl, ženám so silnejšou postavou zase dokážu pár kíl ubrať.  

Dajú sa kombinovať s legínami alebo s úzkymi nohavicami, ale skvele vyzerajú tiež v spojení s elegantnými sukňami. Iba si dávajte pozor, aby ste si vyberali kúsky, ktoré sa k sebe hodia. Ak teda siahnete po kockovanej košeli či tunike, vyberajte nohavice alebo sukne obozretne.

Ideálne sú napríklad jednofarebné kúsky a menej výrazne vzory. Dobré je tiež vyberať tuniku podľa materiálu tak, aby sa hodila k Vášmu zvyšnému oblečeniu a skvele Vám sadla. Inak bude vyzerať tunika z jemného voálu a inak z bavlny. A kedy sa naopak tunike vyhnúť? 

Ak máte krátke nohy, pretože tunika by ich opticky ešte viac skrátila.
Ak máte ženskú postavu, ktorá potrebuje zvýrazniť, nie zahaliť.
Ak máte chlapčenskú postavu, ktorú treba opticky rozdeliť opaskom.

Prihlásenie
Registrovať
Zabudnuté heslo
Zabudnuté heslo