Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti cookies.
Používaním tohto webu s tým súhlasíte

Viac informácií Rozumiem

Denim nikdy nevyjde z módy. Ako ho nosiť?

Džínsy a tričko patria k jednej z najčastejších kombinácií, ktoré v našich uliciach vidíme. Denim patrí k najobvyklejším materiálom, z ktorých návrhári šijú svoje oblečenie. Ako ale džínsovinu nosiť a neobmedzovať sa iba na nohavice? Nebojte sa vytiahnuť košele, bundičky alebo sukne z denimu!

Džínsovina má jednu veľkú výhodu – môžu ju nosiť všetci, bez ohľadu na vek. Má mnoho rôznych farieb a odtieňov a nemusíte sa tak obmedzovať iba na obligátnu modrú.  Vďaka tomu môžete perfektne kombinovať a vyberať to, čo sa hodí k Vám i k Vášmu šatníku.A čo tento rok naozaj letí? I u denimu platí, že sa móda stále točí v kruhu. Tento rok do skrine schovajte širšie džínsy a naopak vytiahnite tie, ktoré úzko obopínajú Vašu postavu. Pár kíl navyše sa nemusíte báť, obopnuté nohavice vyzerajú dobre i na nie úplne štíhlych postavách. Stačí ich doplniť zaujímavou tunikou alebo košeľou. Nemusíte sa báť ani nohavíc s vyšším pásom.

Zatiaľ čo predtým boli vyššie pásy nemysliteľné a všetci mali čo robiť s tým, aby im z džínsov nevykukovalo pozadie, teraz je všetko inak. Vysoké pásy sú späť a skvele vyzerajú najmä na štíhlych dievčinách vyššej postavy. V chladnejšom počasí sa nebojte vytiahnuť i džínsové bundičky všetkých farieb. Dajú sa štýlovo začleniť do Vášho outfitu. Iba pozor, aby sa Vám netĺkli farby.

Vyhnite sa tiež nohaviciam a bunde rovnakého odtieňu džínsoviny. Nechcete predsa vyzerať ako v uniforme! Perfektne tiež vyzerajú džínsové košele, ktoré sú tento rok v móde „oversize“ – to znamená väčšie ako je Vaša veľkosť.

Jednoducho povedané – keď vytiahnete džínsovú košeľu zo šatníka svojho milého a vezmete si pod ňu biele tričko, chybu neurobíte. V móde sú tiež vzdušné džínsové šaty, ktoré skvele sedia skoro všetkým ženám alebo overaly, ktoré ale zďaleka nepristanú každej postave a najlepšie vyniknú na štíhlych dámach. Ak si k overalu navyše obujú topánky na podpätku, budú perfektne zladené.

Prihlásenie
Registrovať
Zabudnuté heslo
Zabudnuté heslo