Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti cookies.
Používaním tohto webu s tým súhlasíte

Viac informácií Rozumiem

S čím nosiť tuniky?  

K letu, ktoré už je takmer za dverami, patria neodmysliteľne tuniky. Na výber je veľa strihov, vzorov aj farieb, takže si vyberie aj tá najnáročnejšia žena. Tento univerzálny kúsok skrátka pristane každému, kto vie, ako ho nosiť. Viete, ktorá tunika padne Vám?  

Výber toho pravého strihu je v prípade tuník naozaj dôležitý. Ak by ste si totiž vybrala nejakú, ktorá Vám príliš nesadne, môže Vám zbytočne pridať kilogramy alebo upozorniť na Vaše nedostatky. Na čo si teda dávať pozor?  

Zabudnite na široké nohavice. K tunike sa hodia jedine úzke džínsy. Výsledný outfit tak nepôsobí ako stan. Tunika navyše v tomto prípade šikovne skryje boky i brucho. To isté platí aj v prípade, že si k tunike oblečiete legíny. Rozhodne nezanevrite ani na sukne. Ale tie maxi a dlhšie nechajte v skrini. Namiesto toho si oblečte priliehavú minisukňu, ktorá si s tunikami rozhodne rozumie. Pritiahnete tak pozornosť na svoje nohy a prípadné nedostatky v pase zostanú skryté. Ak sukne nie sú Vaším obľúbeným oblečením, skúste krátke nohavice.  

Na tuniku naopak rýchlo zabudnite v prípade, že máte široké boky a osí pás. Pri tejto postave je totiž potrebné, aby ste pas naopak zdôraznila. V tunike ho zbytočne schováte. Rovnako tak tuniku neobliekajte, ak máte krátke a silnejšie nohy. Tie totiž zamaskujete jedine voľnejšími nohavicami. Tie sa ale k tunike nehodia a výsledný outfit by Vám pridal kilogramy.  

A ako tuniky šikovne kombinovať, aby ste to neprehnali? Je to jednoduché. Pokiaľ máte jednofarebnú tuniku, bez obáv si k nej môžete vziať vzorované legíny alebo nohavice. Veľmi obľúbený je napríklad leopardí alebo hadí vzor. Pokiaľ si naopak potrpíte skôr na vzorované tuniky, rozhodne si ich vezmite jedine k tmavším jednofarebným nohaviciam, prípadne legínam. Predsa nechcete vyzerať ako farebný klaun :-)

Čo sa týka ideálneho strihu, záleží v tomto prípade skôr na Vás a Vašom vkusu. Na výber je viac variantov - voľná tunika, vypasovaná pod prsiami, s dlhým alebo s krátkym rukávom, bez rukávov ... Najlepšie tak bude, keď si sama vyskúšate, ktorá Vám najlepšie padne a v ktorej sa budete cítiť najpohodlnejšie. V obchodoch často narazíte na priesvitné tuniky. Tie sú ale vhodné skôr pre ženy, ktoré týmto kúskom neskrývajú nedostatky.  

Tunika je skrátka univerzálnym, vzdušným, ľahkým a voľným kúskom, ktorý môžete bez obáv nosiť pri každej príležitosti - na pláži cez plavky, do mesta s džínsami, na prechádzku s legínami, krátkymi nohavicami, alebo napríklad večer do spoločnosti v kombinácii so sukňou.

Prihlásenie
Registrovať
Zabudnuté heslo
Zabudnuté heslo