Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti cookies.
Používaním tohto webu s tým súhlasíte

Viac informácií Rozumiem

Krásna a praktická kuchyňa!

Uľahčíte si varenie a vyzdobte si svoju kuchyňuKuchyňa je jedným z miest, kde hlavne ženy (ale niekedy tiež páni), trávia podstatnú časť svojho dňa. Preto je dobre, keď sa nám podarí vytvoriť si tam príjemné prostredie a mať kvalitných pomocníkov, ktorí nám varenie či opečenie uľahčia. Vieme, ako Vašu kuchyňu zútulniť a poznáme tie najlepšie kuchynské vychytávky na Vaše kuchárske pokusy!

Už ste objavili keramické panvice? Sú jednoducho perfektné! Vďaka použitému materiálu sa na ne nič neprichytí, a tak môžete variť bez použitia tukov alebo len s malým množstvom. Vytvoríte tak skutočne zdravé jedlo, ktoré skvele chutí.  Keramický povrch je navyše odolný proti poškriabaniu, preto sa o riad nemusíte báť. Ďalšou výhodou je to, že sa panvica naozaj jednoducho udržuje. Navyše sa ľahko a rýchlo rozpáli, čo znamená úsporu energií a tým i peňazí.

Riad z keramiky má iba jednu drobnú nevýhodu – a to, že je o niečo ťažší ako riad z iných materiálov. Výhod je ale podstatne viac.Ďalšou vecou, ktorá by Vám v kuchyni nemala chýbať sú termo misy. Hodia sa zvlášť na letné grilovanie alebo na rodinné obedy či večere. V termo mise Vaše jedlo vydrží teplé a môžete si pohodlne pridávať v priebehu celého večera.Vaše varenie Vám uľahčí i celý rad ďalších vychytávok. Poznáte napríklad odkôstkovač? Tento nástroj zbaví sezónne ovocie kôstok a Vy ho môžete pohodlne použiť do svojich koláčov či kynutých knedlí.

Objavte i formy, v ktorých sa Vám nič nepripečie a tiež praktické pokrievky či košíky na ovocie. V kuchyni sa Vám bude lepšie pracovať tiež vďaka príjemnému prostrediu. Súčasné trendy velia zariadiť kuchynské doplnky v rôznych veselých farebných kombináciách alebo využiť prírodné materiály a farby, ktoré pôsobia upokojujúcim dojmom.Dobre vyzerajú tiež žiarivé farby, ako je svietivo zelená alebo napríklad ružová. Tí menej odvážni si môžu vybrať jemnejšie tóny, do ktorých budú ladiť prestierania, záclonky a ďalšie doplnky. A to nielen v kuchyni, ale napríklad i v obývacej izbe alebo spálni.

Prihlásenie
Registrovať
Zabudnuté heslo
Zabudnuté heslo