Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti cookies.
Používaním tohto webu s tým súhlasíte

Viac informácií Rozumiem

Vylaďte svoju spálňu. Aké sú trendy?

V spálni strávime veľkú časť dňa. O tom, ako kvalitne, rozhoduje celý rad vecí. Jednou z tých najdôležitejších je to, ako sa v spálni cítime. Jej vybavenie by malo byť príjemné, upokojujúce a pohodlné. Čo ale vybrať, aby miestnosť, kam chodíme spať, bola čo najpríjemnejšia? Nie je to len o správnych zdravotných matracoch, kvalitných roštoch a príjemných prikrývkach, ale tiež o farbách a materiáloch.Pokiaľ sa Vám podarí vytvoriť si v spálni príjemné prostredie, uvidíte, že budete lepšie spať a Váš odpočinok bude kvalitnejší.

Sústreďte sa na Vaše obľúbené i mäkké materiály. Ak sa chcete v posteli cítiť čo najlepšie, vyberte si posteľnú súpravu, ktorá Vás osloví na prvý pohľad a dobre ladí s Vaším interiérom.Ak dáte na súčasné trendy, tak vyskúšajte vzorovanú posteľnú súpravu! Práve vzory teraz totiž frčia – či už sú to pruhy, kvetiny alebo nápisy, všetky vyzerajú jednoducho skvele! Keď k takej posteľnej súprave pridáte vankúšiky v jednofarebnom prevedení, uvidíte, že Vaša spálňa bude vyzerať skvele.Nie je pravda, že spálňa musí byť zariadená iba v tlmených a pastelových farbách – záleží len na Vás, či sa najlepšie cítite v bielej, svetlomodrej alebo ostrej červenej či oranžovej. Výrazné farby sú koniec koncov v móde a v interiéri vyzerajú skvele.S posteľnou súpravou zlaďte tiež posteľnú plachtu.

Pri jej nákupe myslíte tiež na to, z akého je materiálu. Nie každý má totiž rád froté. Oproti tomu hladké bavlnené alebo saténové plachty znesú takmer všetci spáči.Posteľnú bielizeň vyberajte tiež tak, aby ladila s Vašou spálňou. Pokiaľ máte výrazne vymaľované steny, bude Váš výber užší, ako v prípade, že sú Vaše steny svetlé alebo biele. Pokiaľ máte v spálni nejakú nálepku alebo farebnú tapetu, tak vyzerá dobre, keď si vyberiete posteľnú súpravu kde je zastúpená i farba Vašej dekorácie.Nezabudnite posteľnú súpravu pravidelne meniť, aby Vaša posteľ stále voňala a vyzerala dobre. Uvidíte, ako sa výmenou posteľnej bielizne zmení celá Vaša spálňa.               

Prihlásenie
Registrovať
Zabudnuté heslo
Zabudnuté heslo