Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti cookies.
Používaním tohto webu s tým súhlasíte

Viac informácií Rozumiem
SPÄŤ Hlavná strana
Zaručené tipy ako byť kráľovnou pláže

zaručené tipy ako byť kráľovnou pláže

Patríte k tým, ktorí sa na leto tešia? Vybaví sa Vám dovolenka, slnko, voda, pláže, odpočinok. Alebo patríte k tým, ktorí si už od januára dávajú predsavzatia, že tohto roku do tých plaviek už určite schudnú, začnú cvičiť a jesť zdravo. A predstava, že vyjdete vonku len tak v plavkách, je pre Vás stresujúca. Nemusí to tak byť. Čítajte ako na to.

Zdôraznite svoje prednosti, potlačte nedostatky

Dobre zvolený strih plaviek práve pre Vašu postavu urobí divy.

V prípade, že máte širšie boky, upútajte pozornosť inde. Spodný diel plaviek oblečte ideálne jednofarebný, v tmavej alebo neutrálnej farbe. Naopak vrchný diel zvoľte vo výraznej farbe. Vyberte vzory, ozdobné prvky, alebo napríklad zaviazanie za krkom.

Pokiaľ máte naopak plný hrudník, voľte výrazný spodný diel plaviek. Farby, vzory, riasenie, rafinované zaviazanie, bokové nohavičky alebo ozdoby. Podprsenku si oblečte jednofarebnú v tmavej alebo neutrálnej farbe. V prípade väčšieho poprsia dávajte dobrý pozor na strih. Správne zvolená podprsenka vytvaruje, spevní a drží na mieste.

Chlapčenská postava alebo rovná, nevýrazný pás i boky, malé prsia vyžaduje zdôraznenie ženských kriviek kompletne. Zvoľte vykrojené nohavičky, vystuženú podprsenku, úzke ramienka. Dovoliť si môžete aj výraznejšie vzory a farby. Alebo jednodielne plavky, ktoré vytvoria ilúziu ženských tvarov.

Postava typu presýpacích hodín, tj. rovnako široké ramená aj boky a výrazný pás si môže dovoliť všetko. Krásne budú napríklad klasické bikiny.

Postava typu jablko, ktorá máva široký hrudník a väčšie bruško, ocení hit posledných sezón, tankiny. Tankiny sú tvorené spodným dielom v tvare klasických nohavičiek. Horný diel však pripomína kratší top, zakrývajúci bruško. Môže byť voľnejší, priliehavý aj so sťahovacím efektom. Pokiaľ chcete bruško opáliť, vrchný diel jednoducho vyrolujete. Tankiny zakryjú, však neobmedzujú. Obľúbenou voľbou sú pre tehotenské brušká.

Stále si nie ste istí

Pokiaľ si neviete rady, alebo nemáte viac dielov plaviek, ktoré môžete meniť a kombinovať, vsaďte na doplnky. Skúste výrazný šperk, pozor žiadne ťažké kovy. Voľte skôr veselé letné a hravé doplnky, farebné korále, kombinácie náramkov na zápästie, výraznú čelenku alebo stuhu do vlasov, zaujímavý účes. Istotou sú potom šatky a šálky, pareo alebo ľahká tunika. Pomôže aj plážová taška či elegantný klobúk a veľké slnečné okuliare.

Správne vybavenie

Zahoďte starú opranú osušku a kúpte si štýlovú farebnú podložku a plážovú tašku. Zabudnite na rezne a pripravte si chutné domáce sendviče, sušienky a ľahkú ovocnú limonádu. Samozrejmosťou je potom obľúbená kniha, ktorá Vás vždy poteší. Nezabudnite totiž, že najviac slušivým doplnkom je úsmev a dobrá nálada. Nenechajte si ju pokaziť, ani sami sebou.

Prihlásenie
Registrovať
Zabudnuté heslo
Zabudnuté heslo