Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti cookies.
Používaním tohto webu s tým súhlasíte

Viac informácií Rozumiem

Zladiť dekorácie nie je zložité ani drahé. Ako na to?

Tiež sa Vám občas stane, že prídete niekam na návštevu a okamžite sa tam cítite dobre? Premýšľali ste niekedy  nad tým, ako je to možné? Obvykle za to môže nielen celková atmosféra priestoru, ale tiež rôzne doplnky, príjemné farby a zaujímavé maličkosti. Príjemnú atmosféru navodzujú krásne obrusy, pohodlné podsedáky na stoličky alebo napríklad farebné plédy. Zmeňte sedačku, nemusíte hneď kupovať novú sedaciu súpravu! Stačí ju tak trochu inovovať.

A ako na to? Napríklad pomocou zaujímavých farebných plédov, ktoré stoja pár korún a pritom dodajú Vášmu interiéru úplne nový šmrnc. Skúste vybrať rôzne farby, ktoré sa hodia k Vašim ostatným dekoráciám alebo napríklad k ročnému obdobiu, ktoré práve panuje. Farebné závesy prežiaria. Ďalšia vec, ktorá dokáže vykúzliť z domu domov, sú nádherné závesy alebo záclony. Okrem toho, že Vám nikto nebude svojimi pohľadmi narušovať súkromie, tak sa navyše budete cítiť lepšie. Farby závesov navyše môžete ľahko zmeniť a prispôsobovať nielen zvyšku interiéru, ale tiež svojej momentálnej nálade a rozpoloženiu.

Pohodlné a štýlové obrusy a podsedáky. V mnohých domácnostiach už je dnes obývacia izba spojená s kuchyňou a jedálenským kútom. Ich vybavenie je preto dôležitejšie ako kedykoľvek inokedy. Obrus by mal ladiť s ostatným vybavením, a to dizajnovo aj materiálovo. Rovnako tak podsedáky, ktoré nie sú dôležité len na ozdobu, ale tiež sú veľmi pohodlné a spríjemňujú posedeniu pri jedle. Koberčeky a dečky zahrejú. Koberčeky a predložky sa hodia skoro do každého interiéru. Dobre vyzerajú a navyše zahrejú nohy.  

Ich výhodou je to, že sa dajú ľahko vyklepať alebo navzájom rôzne obmieňať. Dečky tiež môžu v interiéri vyzerať veľmi dobre. Nič sa ale nesmie preháňať, a preto by nemali ležať na každom stole či skrinke. Sústreďte sa na výrazné farby, ktoré Váš domov rozsvietia. Sošky nie sú pre každého. Zatiaľ čo niekto rôzne dekoratívne sošky a figúrky miluje, iný by ich doma nechcel. Pravdou je, že ak sa s nimi zachádza vkusne a s citom, môžu pomôcť vytvoriť skutočne jedinečný interiér, ktorý sa bude odlišovať od všetkých ostatných. Zvlášť zaujímavo vyzerá sezónna výzdoba, ktorá sa inšpiruje prírodou a jej farbami naprieč celým rokom.

Prihlásenie
Registrovať
Zabudnuté heslo
Zabudnuté heslo